Tmavě zelená rozkládací rohová pohovka MESONICA Reco s levým rohem (254 cm) vyrobená z látky


Tmavě zelená rozkládací rohová pohovka MESONICA Reco s levým rohem (254 cm)

Vybrat perfektní nábytek pro váš obývací pokoj může být náročný úkol, ale stylová rohová pohovka MESONICA Reco vás oslní spojením komfortního designu a funkčnosti. Rozkládací pohovka z látky s rostoucí popularitou láká především svými minimalistickými tvary. Po stranách a na sedáku je pohovka zpestřená prošíváním, které z ní dělá jedinečný designový kousek. A nejen to – pohovka se může pochlubit moderním látkovým čalouněním se systémem Zero Spot, který vás uchrání před nežádoucími skvrnami.

Tmavě zelená rozkládací rohová pohovka MESONICA Reco

Funkčnost a komfort

Pohodlí této rohové pohovky zvyšují nastavitelné opěrky hlavy, díky kterým si můžete přizpůsobit úroveň opory pro vaše pohodlí. Dále pohovka disponuje praktickým úložným prostorem pro uložení povlečení při nočním hostování. Zákazníci rovněž oceňují nenápadnou kovovou podnož, která dodává pohovce moderní vzhled.

Rozkládací mechanismus

Jestliže hledáte nábytek pro váš obývací pokoj a zároveň praktické řešení pro případ návštěvy, pohovka Mesonica Reco je pro vás správná volba. Rozkládání na prostornou postel je snadné a rychlé. Díky šikovnému mechanizmu ji dokážete přeměnit během pár minut na místě pro spánek a nabídnout tak prostor svým hostům.

Rozkládací mechanismus rohové pohovky MESONICA Reco

Údržba pohovky

Aby se vám pohovka Mesonica Reco kušínila dobře a poskytovala vašim návštěvám dostatečný komfort, je důležité o ni pečovat. K čištění doporučujeme použít jemnou textilní utěrku, namočenou vlažně čisté vody s mírním množstvím mýdlového roztoku. Nepoužívejte příliš mokrou utěrku a nechte pohovku dokonale uschnout, než ji opět použijete. Pro pravidelnou údržbu se doporučuje pravidelné vysávání s vhodným nástavcem, který dokáže koberce a měkké povrchy opatrně očistit.

Zajímavost:
Tento produkt si můžete zakoupit na www.bestnabytek.cz za výhodnou cenu.

Výběr správného nábytku pro váš domov je důležitým rozhodnutím. S pohovkou Mesonica Reco máte záruku kvalitního provedení a spolehlivé funkčnosti, kterou si zamilujete. Navíc se jedná o designový kousek, který dokáže skvěle doplnit váš moderní interiér. Pro více informací navštivte naše webové stránky na adrese www.bestnabytek.cz.