Televizní stolek COSMO FORIS – Stylový kousek pro váš obývací pokoj

Pokud hledáte praktický a zároveň stylový nábytek do vašeho obývacího pokoje, televizní stolek COSMO FORIS je tou správnou volbou. Tento kousek vám poskytne stabilní a pevnou konstrukci, úložný prostor a odkládací poličky pro vaše nejdražší předměty.

Stabilní kovová konstrukce

Televizní stolek COSMO FORIS je vybaven kovovou konstrukcí, která vám poskytne stabilitu a pevnost. S tímto stolem se nemusíte obávat, že by se něco mohlo polámat nebo skřípat.

Zavřený úložný prostor a odkládací poličky

Televizní stolek COSMO FORIS disponuje uzavřeným úložným prostorem, kde můžete uložit věci, které nechcete mít na očích. Tento prostor vytvoří pocit klidu a uklidnění v vašem obývacím pokoji.

Kromě uzavřeného prostoru, televizní stolek COSMO FORIS nabízí odkládací poličky pro přehledné uspořádání vašich elektronických přístrojů a dalších dekorací. Na odkládací poličky můžete umístit čajové šálky, knihy nebo vázy s květinami a tím vytvořit harmonický prostor.

Dekor borovice s kombinací černého kovu elegantní a decentní

Televizní stolek COSMO FORIS se ilustruje elegantní a decentní kombinací dekoru borovice a černého kovového rámu. Tento styl se hodí do jednoduchých a moderních interiérů, kde je klidný a harmonický. Pokud si tedy chcete pořídit nábytek, který bude dokonalou součástí vašeho obývacího pokoje, rozhodně přemýšlejte o tom, zda je televizní stolek COSMO FORIS tou správnou volbou.

Materiál: melaminem potažená dřevotříska 18 mm, kov

Televizní stolek COSMO FORIS je vyroben z melaminem potažené dřevotřísky 18 mm a krásného kovu. Tyto materiály zajišťují trvanlivost a odolnost nábytku vůči poškození a znečištění. Pokud se rozhodnete pro tento televizní stolek, určitě nebudete muset řešit, zda vydrží dlouho a bude sloužit jako praktická a stylová součást v vašem obývacím pokoji.

Šířka: 130 cm, Výška: 50 cm, Hloubka: 45 cm, Výška polic: 16 cm

Televizní stolek COSMO FORIS disponuje rozměry 130 cm šířka, 50 cm výška a 45 cm hloubka. Výška polic činí 16 cm, což umožní umístit na ně dekorační předměty a přehledně je zorganizovat. Pokud tedy hledáte nábytek s těmito rozměry, pro který je charakteristická elegancia a vkus, určitě doporučujeme tento televizní stolek.

Najdete ho na www.nabytekprozivot.cz.

Televizní stolek COSMO FORIS

Televizní stolek COSMO FORIS

Televizní stolek COSMO FORIS

Celkově lze říci, že televizní stolek COSMO FORIS je velmi praktický a stylový kousek. Jeho elegantní design se hodí do většiny interiérů a nabízí dostatečný úložný prostor pro vaše elektronické přístroje a dekorace. Pokud tedy hledáte nábytek, který naplní vaše přání, doporučujeme tento televizní stolek.