Světle zelená koupelnová skříňka Tom Tailor Color Bath 100 x 40 cm s lakovaným povrchem


Světle zelená koupelnová skříňka Tom Tailor Color Bath 100 x 40 cm

Color Bath značky Tom Tailor je kolekce koupelnového nábytku, která vás uchvátí především svými hravými a veselými barvami. Vybírat můžete z osmi různých barevných provedení.
ZAVIT SE DO KOUPELNY S NOVÝM NÁBYTKEM

Stejně jako všechny ostatní produkty z této kolekce, je i tato 100 cm vysoká skříňka nejen velice stylová a atraktivní, ale především praktická.
SKŘÍŇKA S MNOHA MOŽNOSTMI USKLADOVÁNÍ
Nabízí úložný prostor v podobě dvou zásuvek, jedné otevřené police a dvou uzavřených polic.
USCHOVÁNÍ A BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Dvířka i zásuvky se otevírají a zavírají pomocí systému push to open, takže není potřeba žádných úchytek. Použité lakované MDF je odolné vůči prachu a vlhkosti – do koupelny se tedy skvěle hodí a snadno se udržuje v čistotě.
BARVY STYLIZUJÍ VZDUŠNOU KOUPELNU
Skříňku můžete zavěsit na zeď, postavit ji na zem nebo k ní dokoupit masivní dubovou podnož, díky které bude vypadat vzdušněji.
MOŽNOST UMÍSTĚNÍ NA STĚNU, ZEM NEBO NA PODNOŽ

Skladování v koupelně

Skříňka Tom Tailor Color Bath s lakovaným povrchem je ideální pro úschovu věcí v koupelně. Dvířka a zásuvky lze snadno otevřít bez použití úchytek díky systému push to open. Tuto koupelnovou skříňku nelze kopírovat, protože je jménem světlých pastelových barev, které dodávají oku příjemný pocit.
ULTRAHRÁVAJÍCÍ ULOŽENÍ

Součástí skříňky jsou dvě zásuvky, jedna otevřená police a dvě uzavřené police, takže můžete snadno vytvořit úložné prostory pro všechny své kosmetické výrobky, ručníky a další věci, které si váš obytný prostor vyžaduje. Skříňka je vyrobena z lakovaného MDF, což zaručuje, že je odolná proti prachu a vlhkosti. Zelené pastelové barvy dodávají vaší koupelně mladistvý a vzdušný vzhled.
ELEGANTNÍ SKŘÍŇKA V BARVĚ HARMONIE

Kolekce Tom Tailor Color Bath

Tom Tailor Color Bath je velmi populární kolekcí nábytku pro koupelny, která se pyšní jedinečným designem a výjimečnými barvami. V této kolekci najdete nejen koupelnové skříně, ale také umyvadla, zrcadla, police a další skvělé kousky, které pomohou z vaší koupelny vytvořit dokonalý prostor pro odpočinek a relaxaci. Spolu s světle zelenou skříňkou to budete mít celé perfektní.
DOMA JE TAM, KDE SE CÍTÍTE DOBŘE

Od světle zelené až po slonovinovou, barvy kolekce Tom Tailor Color Bath Vám umožní oživit Váš koupelnový prostor a dodat mu osobitý styl a atmosféru. Vyberte tedy to, co se nejvíce hodí k vašemu vkusu a stylu vaší koupelny. Navštivte stránky Nabýváme nábytek a objednejte si již dnes svou novou světle zelenou koupelnovou skříňku Tom Tailor Color Bath 100 x 40 cm.
NABYTEKHNED.CZ – VAŠE SPOLUOBYVATELKA