Světle modrá sametová postel s úložným prostorem ve velikosti 180 x 200 cm od MICADONI Kelp


Světle modrá sametová postel s úložným prostorem od značky Micadoni

Jednoduchý tvar s decentním prošíváním

Dvoulůžková postel Kelp od značky Micadoni vyniká jednoduchým tvarem s decentním prošíváním, které dodává posteli elegantní vzhled. Sametové čelo postele propůjčuje posteli eleganci a nabízí kvalitní komfort pro vaše záda.

Jemný lesk a vysoká odolnost proti oděru

Tkanina s jemným leskem vykazuje vysokou odolnost proti oděru, což výrazně snižuje riziko jejího poškození. Postel Kelp je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči opotřebení a dlouhodobému používání.

Úložný prostor pro vaše věci

Postel obsahuje úložný prostor, do kterého můžete uložit ložní prádlo, ručníky či jiné drobnosti. Výklopný mechanismus zachová minimalistický design postele a umožňuje ji umístit i do malé ložnice.

Barevné provedení

Postel Kelp od značky Micadoni je v nabídce v řadě barevných provedení a ve čtyřech standardních rozměrech, díky čemuž si můžete vybrat ideální rozměr a barvu do vašeho interiéru.

Postel Micadoni Kelp

Matrace od značky Micadoni

K lůžku doporučujeme zakoupit matraci od značky Micadoni, která perfektně doplňuje celkový komfort a design této postele.

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Koupit postel Micadoni Kelp