Rošt v rámu COLEMAN s masivním smrkem a polštářem zdarma – rozměr 80×200 cm

Zdravý spánek plný pohodlí a podpory je klíčový pro celkové zdraví a pohodu naší těla. Proto je důležité vybírat kvalitní postelové vybavení, které vám umožní tuto podporu získat.

Rošt v rámu 80×200 cm, masiv smrk + polštář 40×40 cm ZDARMA

Vybrat si ten pravý rošt v rámu může být pro mnoho lidí skutečným dilematem – potřebujete vyvážit pohodlí s pevností a kvalitou, abyste se vyspali co nejlépe a přitom nebyli limitováni žádnými bolestmi zád nebo krční páteře.

V tomto ohledu můžete spolehnout na rošt v rámu COLEMAN, který je vyroben z kvalitního masivního smrku a má rozměry 80×200 cm. To znamená, že se hodí pro většinu postelí s těmito rozměry.

Rámeček roštu má výšku 6 cm a tvoří ho celkem 13 smrkových latí, které vaše tělo dokonale podpoří a zajištují tím dokonalý spánek.

Výhodou tohoto roštu je také jeho nosnost až 140 kg, takže se o pevnost a stabilitu můžete opravdu nemuset bát.

Polštář – rozměr: 40×40 cm – materiál: PUR pěna – potah: úplet

Kromě toho získáte k tomuto roštu zdarma také polštář o rozměru 40×40 cm, který dovrší vaše pohodlí a umožní vám maximálně se uvolnit a potřebně si odpočinout.

Polštář má kvalitní PUR pěnu a pohodlný úpletový potah, který je hezký na pohled a mimořádně příjemný na dotek.

Rošt v rámu COLEMAN s masivním smrkem a polštářem zdarma je investicí do vašeho zdraví a pohody – bude vám sloužit dlouhá léta a vždy vás podpoří přesně tam, kde to bude potřeba.

Rošt v rámu COLEMAN s polštářem zdarma

Zdroj: naradi-cz.cz