Rohová sedací souprava JOSETTE v pravém provedení Monolith 77


Prostornost a pohodlí

Toužíte mít ve svém obývacím pokoji prostornou sedací soupravu do U? Tato souprava má rozměry 370 x 190 x 98 cm a je třeba také zmínit rozkládací mechaniku a úložný prostor, který v sobě sedací souprava JOSETTE obsahuje.

Díky tomu získáte jednoduchým rozložením spací plochu o rozměrech 110 x 300 cm, čímž se výrazně zvýší váš pohodlí a pohodlí vašich hostů.

Design a provedení

Provedení soupravy je velmi důležité, jelikož by mělo co nejlépe zapadat do vašeho domova. Proto je k dispozici provedení Monolith 77, které dodáva nábytku moderní a lehce sytý vzhled. Barevnost, kterou si zvolíte, zcela záleží na vašich preferencích a vkusu.

Navíc, při objednávce na stránkách skvelynabytek.cz, dostanete tuto skvělou sedací soupravu za velmi přijatelnou cenu.

Vhodné pro každou příležitost

Tato rohová sedací souprava JOSETTE je vhodná jak pro rodinné večery u televize, tak pro návštěvy vašich přátel. Díky maximálnímu pohodlí a prostornosti, si budou vaši hosté moci užít příjemnou a komfortní atmosféru. Současně s tím, že ve výsledku získáte i další možnosti, jak použít volný prostor.

Stručně řečeno

Chtěli byste mít v obývacím pokoji rohovou sedací soupravu, která nabízí spoustu prostoru a úložných možností? Pak je JOSETTE v provedení Monolith 77 tím pravým řešením pro vás. Vhodná pro každou příležitost, tato sedací souprava nejenže vám poskytne maximální pohodlí, ale krásně zapadne i do vašeho domova a vašeho životního stylu.

Rohová sedací souprava JOSETTE v pravém provedení Monolith 77