Přehoz na postel Patchwork Idea: rozmanitý kousek na vaši postel! (230 x 250 cm + 2 ks 50 x 70 cm)


Přehoz na postel Patchwork Idea: rozmanitý kousek na vaši postel!

Každý rok si přejete změnit nádech své ložnice, ale váháte nad tím, jak to udělat? Praktický přehoz na postel Patchwork Idea vám nabízí snadnou a rychlou změnu vzhledu postele bez nutnosti investovat do nového nábytku. Kromě estetické stránky vám také perfektně ochrání vaše povlečení před vyblednutím nebo ušpiněním. Navíc bude vaše postel vždy rychle ustlaná, protože stačí přehoz jenom přehodit.

Jedinečný patchworkový vzor s růžemi

Váš obývací pokoj potřebuje malou změnu? Vyměňte polštáře a použijte tento krásný přehoz na gauč nebo křeslo, a těšte se z nového vzhledu.

Přední stranu přehozu zdobí romantický patchworkový vzor s růžemi, které dají vyniknout vaší ženskosti. Krásný vzor dokáže velmi ovlivnit celkový dojem místnosti. Díky tomuto přehozu získá váš interiér nový akcent a harmonii v podobě vzoru i barev. Zadní stranu přehozu zdobí drobné růžičky, které jsou také velmi dekorativní.

Nehledě na to, že s touto účelovostí schováte i starý matraci, která vám přestala vyhovovat nebo mé partnerské posteli vi setkání velmi nádvornické krevní oběh

Kvalitní materiál

S dětmi se nehledě na to, že zrovna venku prší, nějaké to chuťovkové menu na posteli zařídíte a díky povlakům na polštářky, si můžete být jistí, že si nezničí polštáře.

Přehoz na postel Patchwork Idea je vyroben ze 100% polyesterového vlákna, které uděluje přehozu příjemnou měkkost a pružnost. Materiál je velmi odolný, praní neubírá na barevnosti a tím se vám během rychlého praní nebo sušení, díky materiálem, nemusí nic drtit. Obyčejným praním při teplotě do 30 stupňů, se snadno udržuje jeho kvalita, barvy i design.

Příslušenství v ceně

Nemají vaše postele stejnou velikost? Žádný problém!

Sada Patchwork Idea obsahuje přehoz o rozměrech 230 x 250 cm, který je vhodný pro většinu standardních manželských postelí. Kromě přehozu jsou součástí balení také dva povlaky na polštářek, které mají stejný krásný vzor jako přehoz a jsou rozměrově přizpůsobeny rozměru polštářků o velikosti 50 x 70 cm.

Pokud chcete udělat radost svému partnerovi, který si už neví rady s výběrem dárku, odkaz https://www.nabytekted.cz/produkt/prehoz-na-postel-patchwork-idea-230-x-250-cm-2-ks-50-x-70-cm-230-x-250-cm, který jistě zaujme

Závěr

Nakonec několik tipů na doplnění vašich ložnicových doplňků.

Přehoz na postel Patchwork Idea nabízí spoustu možností, jak jednoduše a rychle změnit vzhled vaší ložnice, pokoje nebo dokonce obývacího pokoje. Je to skvělá investice do vámi vybaveného interiéru, které dokáže okamžitě vylepšit jeho vzhled a také zabezpečit vaše povlečení.

Kromě toho, že vám přehoz poskytuje ochranu postele a moderní vzhled místnosti, také nabízí možnost ušetřit případně potřebné finance, které by šly na novou postel či polštáře. Sada Patchwork Idea je navíc dodávána se dvěma povlaky na polštářky, abyste měli možnost celou místnost dotvořit do jednoho stylu.

Přehoz na postel Patchwork Idea je jedním z nejžádanějších doplňků pro každou ložnici. Využijte jeho rozmanitost, kvalitu materiálu a design, a udělejte si radost tím, že vám každé ráno bude z postele přátelský a přívětivý úsměv.