Okouzlující stolní lampa Flores od KARE Design v zlatém provedení výšky 62 cm


KARE DESIGN Stolní lampa Flores – zlatá, 62 cm

Stolní lampa Flores potěší všechny milovníky designových světel. Lampa vysoká 62 cm je vyrobena z laminované oceli a kruhového stínidla z bavlny. Pro větší pohodlí při ovládání světla je na kabelu umístěn přepínač. Hnědé stínidlo má zajímavý odstín, který vkusně doplní moderní i stylově laděné interiéry. Zlatá kostra lampy je zdobena vroubkovanými lístky, které připomínají listy ginko biloby. Pořiďte si krásnou lampu, která po rozsvícení dodá pokoji příjemnou atmosféru!

Designová kouzelnice v každém domě

Stolní lampa Flores od KARE Design je dílem designových kouzelníků, kteří dokázali vytvořit světelnou vizi, jež osloví i ty nejnáročnější milovníky estetického designu.

Stejně elegantní jako funkční

Stolní lampa Flores se dokáže prosadit díky svým elegantním liniím a skvěle se hodí do moderních i klasických interiérů.

Stolní lampa Flores

Stvořte si příjemnou atmosféru

Stolní lampa Flores je nejen krásná, ale také velmi praktická. S možností regulace jejího osvětlení můžete snadno vytvořit příjemnou atmosféru a navodit tak správnou náladu k relaxaci či práci.

Jediný svůj druh

Unikátní design stolní lampy Flores od KARE Design vás přitáhne koupí a bude vaší nejlepší volbou jako dárek pro vaši rodinu a přátele.

Detail strojku stolní lampy Flores

Tak co ještě váháte? Pořiďte si tuto nádhernou lampu a poznáte, co znamená dokonalý design spojený s praktickým využitím!