Nově příchozí! Expedo posuvná skříň s zrcadlem ANCORA v bílo-černém designu 120x200x58


Nově příchozí! Expedo posuvná skříň ANCORA v bílo-černém designu

Expedo posuvná skříň ANCORA 120x200x58

Skříň s více možnostmi

Expedo posuvná skříň se zrcadlem ANCORA je novinkou na trhu. Skříň je k dostání ve vícero barevných dekorech a je to jednoduchý způsob, jak stylizovat svůj pokoj, který dá do souladu s ostatním nábytkem. Navíc, skříň nabízí dostatek úložného prostoru v podobně volného místa s šatní tyčí a pěti policemi.

Více dekorů pro výběr

Pokud hledáte něco, co se hodí k vašemu interiéru, je ANCORA tou nejlepší volbou, protože je k dostání v různých barvách. Bílá a černá jsou dominantními barvami, které přináší skříni moderní design. Je ale možné si zvolit jiné dekory, které jsou na stejné kvalitě a úrovni, srovnatelné s bílo-černým designem.

Posuvné dveře s praktickým řešením

Při zvážení nákupu skříně se však vždy stává, že se vejde do místnosti, ale nepočítá se s tím, že se dveře musí otevírat. S ANCORA tohle není problém, protože skříň disponuje posuvnými dveřmi. Tyto dveře jsou zakryty elegantním zrcadlem, které navíc opticky zvětšuje prostor a je velmi praktické. Skříň se tak stává ideální volbou do těch menších místností.

Možnost LED osvětlení

Další možností, kterou můžete zvolit, je LED osvětlení, které dodá skříni na efektnosti a zvýší užitečnost pro ukládání. Součástí skříně není, ale může být dokoupeno na objednávku.

Základní informace o Expedo posuvné skříni s zrcadlem ANCORA

Velikost skříně: 120 x 200 x 58 cm

Použité materiály: LTD, PVC

Klikněte sem pro nákup této exkluzivní posuvné skříně ANCORA na stránkách Isolund.cz!