Nová rozkládací rohová sedačka CROCEA 26 v tmavě šedé látce a bílé ekokůži – pravá verze


Funkční a stylová

Nová rozkládací rohová sedačka CROCEA 26 je ideální volbou pro ty, kteří hledají funkční a praktický nábytek. Sedačka kombinuje moderní design s nejnovějšími technologiemi, což jí dělá velmi atraktivní a užitečnou součástí interiéru.

Jak už název napovídá, rohová sedačka CROCEA 26 se může snadno rozložit na pohodlné lůžko, což je ideální pro hosty nebo pro ty, kteří nemají dostatek prostoru pro samostatnou postel ve svém bytě nebo domě.

Tmavě šedá látka a bílá ekokůže

Sedačka je k dispozici v kombinaci tmavě šedé látky a bílé ekokůže. To dává sedačce moderní a elegantní vzhled, který se bude hodit do každého interiéru. Rozkládací mechanismus je velmi snadný a intuitivní, což znamená, že můžete snadno přeměnit sedačku na lůžko v několika jednoduchých krocích.

Vychutnejte si pohodlné sezení a spánek na této nové rozkládací rohové sedačce a pocítíte velký rozdíl v pohodlí a kvalitě. Sedací plocha je dostatečně velká pro dvě osoby a materiály použité na konstrukci jsou velmi odolné a snadno se čistí.

Detaily a specifikace

Fotografie detailů a rozkladu sedačky jsou ilustrativní a můžete si vybrat z jiné barvy, pokud si přejete. Materiál kombinuje látku a ekokůži, což dává sedačce moderní a elegantní vzhled.

Potahová látka je Sawana 05, což je tmavě šedá barva, která skvěle vypadá v kombinaci s bílou ekokůží Soft 17. Rozměry sedačky jsou 275 x 70/90 x 202 cm, což znamená, že bude ideální pro každou místnost.

Mechanismus rozkladu je delfín, což znamená, že se rohová sedačka snadno a rychle rozkládá na plnohodnotné lůžko. Plocha na spaní po rozložení má rozměry 125 x 193 cm.

Zakoupit na Isolund.cz

Rozkládací rohová sedačka CROCEA 26 je k dispozici na Isolund.cz a dodává se v demontu, což znamená, že budete muset nábytku složit. Nicméně, s komplexním návodem v balení a malou zručností budete mít rohovou sedačku během několika málo hodin složenou.

Pokud hledáte útulnou, stylovou a praktickou sedačku, rohová sedačka CROCEA 26 je tou správnou volbou. Vychutnejte si pohodlné sezení a spánek na této kvalitní rozkládací rohové sedačce!