Moebel Living přináší žhavou novinku: Otočnou jídelní židli Marten v hořčicově žluté sametové úpravě!

Elegantní jídelní židle Marten vás okouzlí na první pohled. Pohodlné čalounění ze sametové látky je doplněno o trendy prošívání a černou kovovou podnož která jen podtrhuje celkový retro vzhled. Propracovaný design této barové židle určitě neubírá na pohodlí při sezení, které zajišťují i praktické područky a možnost otočit sedadlo až o 180°. Židle Marten perfektně doladí váš interiér.

Popis produktu

Již na první pohled uvidíte, že jídelní židle Marten je nejen velmi pohodlná, ale také krásně vypadá. Sametové čalounění v hořčicové žluté barvě s trendy prošíváním dává židli velice elegantní a moderní vzhled. Když si na ni usednete, okamžitě pocítíte pohodlí, které zajišťují praktické područky a ergonomicky tvarované sedátko. A aby vaše sezení bylo co nejpohodlnější, můžete sedadlo otočit až o 180°.

Kvalita zpracování

Jídelní židle Marten je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost. Sametová látka je příjemná na dotek a díky praktickému designu se židle snadno udržuje v čistotě. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Perfektní doplněk k vašemu interiéru

Díky svému elegantnímu designu a moderním prošíváním se jídelní židle Marten stane skvělým doplňkem k vašemu interiéru. Její retro vzhled si zamilují všichni milovníci stylu 60. a 70. let. Židli můžete umístit do kuchyně nebo do obývacího pokoje, tam, kde jí bude vyhovovat nejvíce.

Moebel Living - jídelní židle Marten

Závěr

Moebel Living přináší žhavou novinku, otočnou jídelní židli Marten v hořčicově žluté sametové úpravě. Tuto krásnou židli si zamilují všichni milovníci moderního designu s prvky retro stylu. Židle Marten je nejen krásná, ale také velice pohodlná a snadno se udržuje v čistotě. Více informací o tomto výrobku najdete na stránkách esrom.cz.