Moderní šatní skříň LAUCO IV v provedení dub sonoma

Šatní skříň je kus nábytku, který by měl být součástí každého interiéru. A jelikož se jedná o velký nábytek, snaží se domácí kutilové často postavit vlastní skříň. Ovšem tato varianta není vždy úspěšná. Pokud si nejste jisti svými schopnostmi, není nutné mít obavy – k dispozici jsou moderní šatní skříně, jako je LAUCO IV.

Barva: dub sonoma

Tato šatní skříň je vyrobena z laminované desky o tloušťce 16 mm s hrany ABS a má rozměry (šxhxv): 120 x 58 x 200 cm. To je ideální velikost pro každou ložnici. Navíc se vám do ní vejde spousta oblečení i dalších věcí. Obecně jsou šatní skříně přijímány jako nezbytnost, když potřebujete někde ukládat své oblečení a další věci.

Materiál: – laminovaná deska o tloušťce 16 mm, hrany ABS – hliníkové kolejnice Sevroll – úchyty ve formě hliníkové lišty

Tato šatní skříň je velmi kvalitně zpracována, co se týče materiálu, který byl použit. Skříň je vyrobena z laminované desky a má hliníkové kolejnice Sevroll, které umožňují hladké a snadné otevírání a zavírání dveří.Přemýšleli jste o tom, že byste chtěli mít takovou šatní skříň ve své ložnici?

Pak neváhejte, klikněte na tento odkaz https://www.brega.cz/produkt/satni-skrin-lauco-iv-dub-sonoma, kde si můžete tuto skříň objednat a již brzy si ji vyzvednout.

Obrázek vnitřního uspořádání skříně je ilustrativní, jiná barva!

LAUCO IV je dokonalým řešením pro každou místnost a pro každého, kdo hledá krásnou a praktickou šatní skříň. Na našem webu najdete informace o všech dostupných barevných variantách, které se hodí ke každému typu interiéru.

Ať už hledáte šatní skříň na dlouhodobé použití nebo si prostě chcete pořídit nový kus nábytku, LAUCO IV je tou správnou volbou. Skvělá kvalita a výsledné vzhled jsou tím nejlepším záběrem a budete s ní mít dlouholetě spokojenost. Pokud to myslíte s výběrem šatní skříně opravdu vážně, nenechte si ujít tento kousek.

Šatní skříň LAUCO IV v provedení dub sonoma

Skříň se dodává v demontu a musíte si ji sami sestavit. Nicméně, pokud máte trochu zkušeností s montáží nábytku, neztratíte v tom žádný čas.