Moderní regál s přírodním vzhledem – Tempo Kondela Regál ERAVA TYP1


Moderní regál s přírodním vzhledem

Tempo Kondela Regál ERAVA TYP1 – průvodce krásným designem

Regál ERAVA TYP1 je moderní, vkusný a praktický úložný prostor do předsíně nebo koupelny. Jeho design s přírodním vzhledem vám dodá pocit klidu a harmonie.

Tempo Kondela Regál ERAVA TYP1 - přírodní bambus

Vyroben z bílé MDF a lakovaného bambusu

Regál je vyroben z bílého MDF a lakovaného bambusu, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost. MDF zajišťuje pevnost a stabilitu, zatímco bambus mu dodává přírodní a estetický vzhled.

Regál má 3 police

Regál ERAVA TYP1 disponuje třemi policemi, které můžete využít pro úložné boxy, zásobníky na kosmetiku nebo jen prostor pro dekorativní ozdoby. Regál nabízí široké možnosti využití a je velmi univerzální.

Tempo Kondela Regál ERAVA TYP1 - tři police

Dodávaný v demontu

Regál ERAVA TYP1 je dodáván v demontu, ale jeho sestavení je velmi snadné a rychlé. Stačí dodržet návod k použití, který je k dispozici v balení. Regál bude sestaven během několika málo minut a je připraven k použití.

Závěr

Tempo Kondela Regál ERAVA TYP1 je excelentním řešením pro každou moderní domácnost, která hledá úložný prostor s estetickým designem. Jeho přírodní vzhled zajistí klid a harmonii a tři police nabídnou dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Sestavení regálu je velmi snadné a rychlé a je připraven k použití. Kupte si Tempo Kondela Regál ERAVA TYP1 a získejte praktický a vkusný úložný prostor.

Link na produkt