Moderní komoda Ak furniture s 6 zásuvkami dub artisan v šířce 40 cm

Komoda CL6 je jednoduchý a minimalistický kus nábytku, který se skvěle hodí do moderních interiérů. Vhodná je zejména do pokojů s moderně laděným skandinávským stylm, kde převažují světlé tóny interiéru.

Materiál

Na výrobu této komody byla použita otěruvzdorná laminovaná deska o tloušťce 16 mm. Hrany jsou pokryty ABS, což komodu činí velmi odolnou vůči mechanickému poškození. Díky kvalitním materiálům, které byly použity, můžete být jisti, že komodu budete moci používat po mnoho let.

Funkčnost

Komoda CL6 je vybavena šesti zásuvkami, což Vám umožní ukládat do ní širokou škálu různých předmětů. Každá zásuvka se pohybuje na kovových kolejnicích, což zajišťuje jejich plynulý a snadný pohyb.

Komoda v interiéru

Moderní design a jednoduchost komody CL6 se hodí do mnoha různých prostorů. Díky svým rozměrům je ideální pro menší místnosti, ale také se hodí do prostornějších obytných pokojů. Doporučujeme ji umístit na stěnu, která je vystavena více světlu a která tak bude zvýrazněna.

Ak furniture komoda cl6 40 cm se 6 zásuvkami dub artisan

Pokud hledáte funkční a moderní kus nábytku, který perfektně zapadne do Vašeho interiéru, Doporučujeme Vám tuto moderní komodu Ak furniture s 6 zásuvkami dub artisan v šířce 40 cm. Více informací o produktu naleznete na našem eshopu naradi-cz.cz.