Kvalitex Povlak na polštář Provence Montera šedá – Luxusní doplněk pro váš interiér

Bavlněný povlak na polštář ve venkovském stylu Provence Montera skvěle doplní oboustrané povlečení stejného vzoru. Povlak na polštář zdobí květinový motiv s větvičkami v šedých odstínech.

Rozměry a materiál

Kvalitex Povlak na polštář Provence Montera šedá má rozměry 40 x 40 cm a je vyroben z kvalitní bavlny. Díky svému měkkému materiálu je velmi příjemný na dotek a zaručuje komfortní spaní.

Vhodný doplněk pro venkovský interiér

Kvalitex Povlak na polštář Provence Montera šedá je ideálním doplňkem pro venkovský interiér. Jeho květinový motiv vytváří útulnou atmosféru a skvěle ladí s pohovkou či křeslem ve stejném stylu.

Kvalitex Povlak na polštář Provence Montera šedá

Jak pečovat o povlak na polštář

Pro zachování krásného vzhledu a kvality povlaku na polštář se doporučuje prát v pračce na maximálně 40 stupňů Celsia. Je také vhodné použít jemný prací prostředek a nenamáčet příliš dlouho. Povlak na polštář nelze sušit v sušičce, doporučujeme sušit pověšený na šňůře.

Zakoupit si Kvalitex Povlak na polštář Provence Montera šedá

Pokud si chcete zakoupit Kvalitex Povlak na polštář Provence Montera šedá, navštivte stránku https://www.codina.cz/produkt/kvalitex-povlak-na-polstar-provence-montera-seda-40-x-40-cm. Svého nového luxusního doplňku se můžete těšit už za několik dní!