Královská záclona AmeliaHome Nelia v čistě bílé barvě rozměru 140×250 cm


Přidání záclony do interiéru

Máte pocit, že okna bez záclon působí chladně a interiér vypadá nezabydleně? Pak je tento výrobek zcela jistě určený pro vás. Královská záclona AmeliaHome Nelia v čistě bílé barvě rozměru 140×250 cm je nejen praktickým doplňkem pro vaši domácnost, ale také vynikajícím designovým prvkem.

Vlastnosti záclony

Záclona AmeliaHome Nelia je vyrobena ze 100% polyesteru, který je velmi odolný a navíc se snadno udržuje. Díky tomuto krásnému designu získá váš interiér originální vzhled. Výrobek se snadno montuje na tyč a je typu průchodky.

Série AmeliaHome Nelia

Chcete-li se podívat na další záclony ze série AmeliaHome Nelia, můžete to udělat na stránkách kupsinabytek.cz. Naleznete tam také další výrobky pro váš domov.

Specifikace produktu

Záclona AmeliaHome Nelia je bílé/šedé barvy, s rozměry 140×250 cm. Výrobek je značky AmeliaHome a je vyroben ze 100% polyesteru.

Péče o záclonu

Abyste dlouho udrželi krásný vzhled záclony AmeliaHome Nelia, je důležité ji prát při maximální teplotě 40 stupňů Celsia a žehlit při maximální teplotě 110 stupňů Celsia. Záclonu rozhodně neblejte a nedávejte ji sušit do bubnové sušičky.

Záclona na okně

Závěr

Celkově je záclona AmeliaHome Nelia vynikající volbou pro každého, kdo hledá krásný a praktický doplněk pro svůj interiér. Série AmeliaHome Nelia nabízí další krásné záclony, takže se určitě podívejte na další nabídky a vyberte si záclonu, která nejlépe zapadne do vašeho domova.