Koupíme nový držák ručníků Novaservis Metalia 1 chrom 6125.0


Chromové provedení 66 cm

Držák ručníků Novaservis Metalia 1 chrom 6125.0

Chystáme se koupit nový držák ručníků Novaservis Metalia 1 chrom 6125.0, který se nám líbí pro svůj moderní design a chromové provedení. Pokud hledáte elegantní řešení pro vaši koupelnu, držák ručníků Novaservis Metalia 1 chrom 6125.0 může být tou pravou volbou.

Montáž vrtáním

Montáž držáku ručníků vrtáním

Montáž držáku ručníků je velmi jednoduchá. Dříve jsme měli problémy s držáky, které se nám neustále uvolňovaly, ale držák ručníků Novaservis Metalia 1 chrom 6125.0 je připevněn pevně a bezpečně. Montáž probíhá vrtáním, a tak je nutné mít k dispozici vrták a šroubky.

Jedině kvalitní materiály

Držák ručníků Novaservis Metalia 1 chrom 6125.0 zblízka

Držák ručníků je vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Vypadá velmi moderně a elegantně, a tak se skvěle hodí do moderních koupelen. Díky šikovnému designu je možné na držáku umístit nejen ručníky, ale také jiné předměty, jako jsou například utěrky, žínky, atd.

Objednáme si na VelkýNábytek.cz

Pokud se vám držák ručníků Novaservis Metalia 1 chrom 6125.0 líbí, můžete si ho jednoduše objednat na VelkýNábytek.cz. V nabídce najdete také další kousky z kolekce Novaservis Metalia, které mohou skvěle doplnit váš interiér.