Kameninová soupava Creatable se 16 díly – dokonalá kombinace pro vaše stolování


Ověřená kvalita

Kombinovanou jídelní soupravu ‚Jawa‘ od značky CREATABLE budete stolovat nejen chutně, ale také kreativně. Celá sestava tvoří 16 dílů, které jsou vyrobeny z kvalitní kameniny. Tento materiál je velmi odolný a vydrží dlouhou dobu. Navíc si můžete být jisti, že nádobí vydrží mnoho použití na stolování.

Dobře vybavená soupava

Sestava obsahuje 4 dezertní talířky, 4 hrnečky na kávu, 4 misky na müsli a 4 jídelní talíře. To znamená, že máte dostatek nádobí pro celou rodinu nebo skupinu přátel. Pokud rádi rustikálně vybavenou jídelnu, kombinovaná jídelní souprava s atraktivním barevným dekorem v zelené a černé se do této atmosféry skvěle hodí. Vyhnete se tak nudnému bílému nádobí všude kolem.

JAWA KOMBI 16-TLG – 23631

Kombinovanou jídelní soupravu s 16 díly si můžete zakoupit na stránce sidonia.cz. Přemýšlíte-li nad tím, jak vylepšit své stolování, je to skvělá volba, což potvrdí i mnoho spokojených zákazníků.

Všestrannost

Kromě toho, že jste vybaveni nádobím vyrobeným z materiálu, který vydrží mnoho použití, můžete mít s konečnou jistotou nádobí v myčce i mikrovlnné troubě. To znamená, že se nemusíte starat o ruční mytí a ušetříte si spoustu času a úsilí. Kromě toho se můžete spolehnout na to, že pokrmy udrží svou teplotu, když je vložíte do mikrovlnky.

Závěr

Kombinovaná jídelní souprava ‚Jawa‘ CREATABLE se 16 díly je skvělou volbou pro každého, kdo chce vylepšit svoje stolování. Jedná se o produkt s ověřenou kvalitou, který je vyroben z odolné kameniny. Barevný dekor v zelené a černé dokonale zapadne do moderních i rustikálně vybavených jídelen. Svelkou nabídkou talířů, misk, aj. bude soupava pravděpodobně stačit i pro velkou rodinu. Navíc si můžete bez obav dát nádobí do mikrovlnné trouby nebo do myčky, takže ušetříte čas. Nezapomeňte si takovouto kombinovanou jídelní soupravu pořídit pro sebe nebo jako skvělý dárek pro vaše blízké.

Kameninová soupava Creatable se 16 díly