Hnědá rohová pohovka DUTCHBONE Harper 246 cm, pravá – kvalita a design v jednom


Hnědá rohová pohovka DUTCHBONE Harper 246 cm, pravá

Pohovka DUTCHBONE Harper nabízí pohodlné posezení a zaujme svým minimalistickým designem. Pokud hledáte pohovku, která spojuje kvalitu a design dohromady, Harper je tou správnou volbou pro vás.

Kvalitní materiály

Její čalounění je tvořeno měkkou žinylkovou látkou, po které když dlaní přejedete, ohromí vás efektem s nepatrnou změnou barvy. Tato látková pohovka je velmi příjemná na dotek a zaručuje Vám, že se budete na ní cítit pohodlně.

Prodloužená odpočinková část

Pohovka disponuje prodlouženou odpočinkovou částí, což je velmi praktické řešení pro ty, kteří chtějí mít na pohovce víc místa a zároveň strávit na ní i celé odpoledne či večer. Můžete si dle potřeb vašeho interiéru zvolit mezi pravým a levým provedením.

Pořiďte si Harper a získejte pohodlné a stylové místo k odpočinku. Se tímto pohodlným nábytkem si užijete čtení knížky nebo sledování televize ještě daleko více. Využijte akci a pořiďte si nyní na www.bestnabytek.cz tuto hnědou rohovou pohovku prezentovanou značkou Dutchbone.

Moderní vzhled

Podnož pohovky je tvořena černou lakovanou ocelí. Nejenže toto řešení vypadá velmi moderně, ale zaručuje také pevnost a stabilitu celé konstrukce.

hnědá rohová pohovka

Různé barevné varianty

Pohovka Dutchbone Harper je dostupná ve třech různých barvách, a to v hnědé, béžové a antracitové. Pokud si tedy vážíte individuality, budete mít možnost zvolit si barvu pohovky, která se bude nejlépe hodit k vašemu interiéru.

Neotálejte a pořiďte si svou vysněnou pohovku již dnes a dopřejte si maximální možný komfort.