Elegantní sada talířů Villa d’Este Dream z porcelánu a kameniny s 18 kousky


Elegantní sada talířů Villa d’Este Dream

Barevná sada talířů ze slunečného italského Tivoli

Estetické potěšení. To je to, co vytvoří elegantní sada talířů značky Villa d’Este Dream. Sada obsahuje 18 kousků a okouzlí každého hosta na první pohled.

Půvabný design

Kousky z této sady na sobě nesou mimořádně půvabný design, který okouzlí každého hosta na první pohled. Barevná kombinace připomíná přímořské oblasti, kde se nikde zásadně nespěchá a každodenní dlouhé posezení nad výborným jídlem je naprostou samozřejmostí.

Další informace

Tento vynikající produkt si můžete objednat na stránkách Brega.cz. Klikněte na tento odkaz: 18dílná sada talířů z porcelánu a kameniny Villa d’Este Dream.

Kvalitní materiál

Tato sada talířů je vyrobena z porcelánu a kameniny, což zaručuje její kvalitu a odolnost. Talíře jsou sice vzácné, ale jsou určeny pro denní používání, protože jsou velmi odolné a snadno se čistí.

Údržba

Talíře z této sady jsou vhodné do myčky na nádobí. Avšak, doporučujeme je mýt ručně, aby vydržely co nejdéle a neztratily půvabné barvy.

Talíře značky Villa d'Este Dream

Cena

Cena této sady talířů je vysoká, ale odpovídá kvalitě a designu. Pokud hledáte něco vynikajícího, které učiní vaše stolování elegantním a nezapomenutelným, rozhodně sáhněte po této sestavě talířů.

Závěr

je vynikající produkt, který je vhodný pro každodenní používání a speciální příležitosti. Je to příjemný a stylový doplněk do každé kuchyně a každého jídelního stolu. Nečekejte ani minutu a klikněte na odkaz výše, aby si tento vynikající produkt zakoupili.