Chic šedo-bílý koberec House Nordic Mataro, velikost 140 x 200 cm

Koberec House Nordic Mataro je neobyčejným kouskem, který dodá vašemu interiéru šmrnc a eleganci. Pokud chcete vyzdobit svůj obývací pokoj, ložnici nebo dokonce terasu, tento koberec je pro vás tou pravou volbou.

Je vyroben z PET příze, což je tenká polyesterová niť získaná z recyklovaných plastových lahví.

Ekologická udržitelnost

Koberec vyniká nejen svým šedobílým designem, ale také svou ekologickou udržitelností. Je vyroben z recyklovaných plastových lahví a v současné době je ekologie na prvním místě. PET příze, ze kterého je koberec vyroben, je lehká, ale velmi pevná, což z něj dělá perfektní materiál pro výrobu koberců. Tento jedinečný proces výroby je dlouhý a časově náročný, ale zároveň ekologicky udržitelný.

Výsledný koberec působí jako vlna a je krásně barevný a měkký.

Univerzálnost

Díky tomuto unikátnímu materiálu se koberec hodí do vnitřních i venkovních prostor a snadno se také čistí. Můžete ho položit do vašeho obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, do dětského pokoje nebo dokonce na terasu.

Koberec House Nordic Mataro je vzhledem k velikosti 140 x 200 cm dostatečně velký pro většinu pokojů a působí jako sytý a moderní prvek v interiéru.

šedo-bílý koberec

Závěr

Nakupování ekologických produktů si získává na popularitě a tento koberec v sobě spojuje tyto prvky s designem. Pokud hledáte krásný a moderní koberec pro váš domov, který navíc působí svým ekologickým založením, pak je koberec House Nordic Mataro tou správnou volbou.