Černé nástěnné svítidlo SULION Caspio – dokonalý doplněk pro váš interiér!


Značka SULION ze slunného Španělska přinese kousek svitu i do vašeho interiéru v podobě moderních a nadčasových svítidel. I přes do detailu vyladěný vzhled však nejsou ochuzena o funkčnost, a proto si buďte jisti, že vám budou věrnou společností při večerních toulkách domácností i po několik let.

Dlouhá životnost a nízká spotřeba energie

SULION Caspio je osazeno moderními LED diodami, které umí využít každý watt elektřiny a vyprodukovat tak světelný tok až 2880 lm. Díky tomu může být nástěnné svítidlo dokonce i jediným zdrojem světla v místnosti, ale najde uplatnění i jako designový doplněk vedle stolu nebo v obývacím pokoji. Zároveň se můžete spolehnout na dlouhou životnost LED osvětlení, které překoná klasické žárovky až několikanásobně.

Svítidlo se snadno ovládá pomocí přepínače na zdi a díky rychlému nástupu plného světelného výkonu navíc nemusíte čekat na dosažení plného výkonu, jak je tomu u klasických úsporných zdrojů. SULION Caspio tak dokonale vystihuje vizuální i praktické požadavky moderní domácnosti.

Dokonalý výběr barev pro váš interiér

Kromě vysoké kvality a nízké spotřebě energie je samozřejmě důležitý i designový vzhled svítidla. Nástěnné svítidlo SULION Caspio je dostupné v matném černém provedení, které perfektně zapadne do moderního interiéru. Pokud máte rádi klasiku, nebojte se osadit svítidlo do rustikálních nebo provensálských místností, kde se jeho tmavá barva skvěle prolíná s tradičními prvky a materiály.

Navíc, osvětlení lze přizpůsobit náladě nebo denní době, když si pořídíte svítidlo se stmívatelnou funkcí. Ztmavnutí světla vám pomůže vytvořit klidnou a relaxační atmosféru, například při čtení nebo při večerním představení.

SULION Caspio – kombinace designu a funkčnosti

Nástěnné svítidlo SULION Caspio je skvělým doplňkem pro každý moderní interiér, který miluje nejen vkusný design, ale i přidanou hodnotu v podobě funkčnosti a kvality. Svítidlo lze snadno instalovat, vybírat si můžete mezi různými délkami a využít ho můžete pro různé účely – jako hlavní zdroj světla nebo k designovému doplnění místnosti.

Přejděte na odkaz https://www.isolund.cz/produkt/cerne-nastenne-svitidlo-sulion-caspio-delka-60-cm a získejte svůj kousek moderního a nadčasového svítidla, které bude skutečným klenotem vašeho interiéru.

SULION Caspio

V tomto obrázku můžete vidět, jak dokonale zapadne nástěnné svítidlo SULION Caspio do vašeho interiéru. Díky použití moderních LED diod a elegantnímu designu, můžete využít světlo nejen jako praktické osvětlení, ale také jako designový doplněk do vaší obývací či pracovní místnosti.