Čas na doma: Fialová skleněná dóza Polio M 19 cm


Fialová skleněná dóza Polio M 19 cm

Upravte si skříňky a police v kuchyni pomocí skleněných dóz Polio

Opět se vám nedaří najít ve skříni těstoviny? Je čas vyčistit kuchyňské skříňky, police nebo spíž a znovu je zorganizovat pomocí těchto krásných skleněných nádob Polio s minimalistickým designem, které budete hrdě vystavovat!

Korkový uzávěr pevně utěsní nádobu a vy tak budete mít potraviny vždy čerstvé. Barevné dózy jsou v nabídce v řadě velikostí, díky tomu je můžete využít nejen na koření, čaj, kávu ale i mouku a jiné obiloviny. Záleží jen na vás, pro kterou velikost a barevné provedení se rozhodnete.

Skleněné nádoby jsou ideální řešení pro vaši kuchyni

V současných moderních bytech a domech se často setkáváme s otevřeným prostorem, kde kuchyně a obývací pokoj splývají v jeden celek. Proto je důležité, aby i nádoby, dózy nebo košíky zůstávaly v harmonii s designem celé místnosti. Fialová barva této skleněné dózy Polio dodá vaší kuchyni svěžest a originalitu.

Skleněné nádoby jsou navíc hygienické a snadno se udržují čisté. Skleněné materiály jsou ideální řešení do kuchyní i pro ty nejnáročnější kuchaře. Sklo je odolné vůči škrábancům a tepelným nárazům, takže budete mít jistotu, že vaše nádoby Polio vám vydrží dlouhé roky.

Pokud hledáte jednoduchý způsob, jak upravit svou kuchyni a zorganizovat své potraviny, skleněné nádoby Polio jsou pro vás ideální volbou. Nechte se inspirovat naší nabídkou skleněných dóz a zorganizujte si kuchyň podle vašich představ!

Výrobek si můžete zakoupit zde