Bílý regál Tenzo Art – místo, kde se spojuje praktičnost a design v rozměrech 120 x 156 cm

Kolekce regálů ve vzdušném skandinávském designu Art od značky Tenzo skvěle doladí moderní bydlení v minimalistickém stylu. Regál Tenzo Art v bílé barvě rozměru 120 x 156 cm se hodí do každé místnosti – ať už ji použijete do obývacího pokoje, ložnice, pracovny či do dětského pokoje. Aby byl váš interiér dokonalý, zkuste regál sladit s ostatními produkty z kolekce Art, jako je např. klubová židle nebo knihovna.

Přírodní dubové čtverce dodávají regálu Tenzo Art elegantní vzhled

Přírodní dubové čtverce rozdělující police dodávají nábytku elegantní zajímavý vzhled a přírodní nádech. Tyto detaily jsou charakteristické pro kolekci Art od Tenzo. Kromě bílé barvy se také používají přírodní materiály, které podtrhují skandinávský styl. Díky tomu je regál Tenzo Art ideálním doplňkem pro každého, kdo miluje jednoduchost a minimalismus.

Ošetření regálu Tenzo Art

Aby vám nábytek Art zůstal dlouho v perfektním stavu, doporučujeme jeho dubové části jednou ročně ošetřit vhodným olejem na dřevo. To pomůže vyživit dřevo a zároveň chrání proti praskání a deformaci. Pravidelné ošetření regálu prodlouží jeho životnost a udrží jeho vzhled původní.

Poznámka k nosnosti

Nosnost jednotlivých polic regálu Tenzo Art je 15 kg. Regál je tedy vhodný nejen pro knihy, ale můžete na něj položit i další dekorativní předměty, jako jsou květiny, vázy či rámečky.

Regál Tenzo Art vám nabízí:

  • praktičnost a funkcionalitu,
  • moderní design ve skandinávském stylu,
  • elegantní vzhled s přírodními prvky,
  • možnost sladit s ostatními produkty z kolekce Art,
  • jednoduchou údržbu a ošetření,
  • možnost použití v každé místnosti díky univerzálním rozměrům.

Pokud je pro vás důležitá jak praktičnost, tak i design, regál Tenzo Art splní všechna vaše očekávání. Přidat ho do vašeho interiéru můžete jednoduše pomocí odkazu zde.

Regál Tenzo Art

Závěr

Regál Tenzo Art je ideální volba pro ty, kteří hledají praktický nábytek v moderním minimalistickém designu. Jeho bílá barva a přírodní prvky dodají vašemu interiéru útulnost a harmonii. Díky rozměrům 120 x 156 cm najde své místo v každé místnosti. Regál je vyroben z kvalitních a odolných materiálů, na které platí záruka. Pokud hledáte univerzální a stylový regál, určitě sáhněte po Tenzo Art.