Autronic Herní židle KA-Y209 BLUE – zaručený komfort a styl pro váš herní zážitek

Ať už hrajete League of Legends, nebo jste ponořeni do Zaklínače, na této židli se vám bude pohodlně hrát 24/7.

Elegantní design jako ze závodního vozu

Elegantní herní židle KA-Y209 BLUE připomíná svým designem sedačku závodního vozu. A to především zaoblenými liniemi ve výrazném kontrastu s ostře řezanými rysy plastového lemování otvorů na „bezpečnostní pásy“. Tyto designové otvory v horní části opěráku dodávají nejen tento závodní vzhled, ale také usnadňují manipulaci.

Autronic Herní židle KA-Y209 BLUE

Potah z modré a černé ekokůže

Polstrování je z kvalitní PU pěny. Potah je vyrobený z kombinace modré a černé ekokůže. Obvodové prošití je v modrém odstínu.

Detail potahu Autronic Herní židle KA-Y209 BLUE

Možnost regulace výšky a tuhosti protiváhy

Židle je vybavená houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst.

Koupit Autronic Herní židle KA-Y209 BLUE

Pohodlné opěrky pro ruce a hlavu

Ruce unavené z hraní si můžete pohodlně položit na plastové područky, na ložné ploše polstrované opět modrou a černou ekokůží.

Plastové područky Autronic Herní židle KA-Y209 BLUE

Opěrák je vyšší s integrovanou statickou opěrkou hlavy. Kříž je černý plastový o průměru je 64 cm, což zajišťuje výbornou stabilitu i u fyzicky náročnějších her. Kolečka jsou plastová pr. 5 cm, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.

Detail Autronic Herní židle KA-Y209 BLUE

Dodávané v demontu. Tip: Podívejte se také na naši nabídku počítačových stolů a podložek pod kolečkové židle.