ASIR Nástěnná police VIOLACEAE černá ořech – elegantní doplněk do každého interiéru

ASIR Nástěnná police VIOLACEAE Černá ořech

ASIR Nástěnná police VIOLACEAE černá ořech je skvělým doplňkem pro tvé oblíbené předměty, ať už jsou to knihy, nádherné keramické hrnečky nebo suvenýry z dovolené. Vzhledem k tomu, že je v ČR vyrobena z kvalitního smrkového dřeva a kovového rámu, je to vážně skvělý kousek, který bude vypadat skvěle v jakémkoli interiéru.

Nástěnný regál VIOLACEAE vhodný k vystavení knih ve studentském pokoji, fotografií a suvenýrů z dovolené v obývacím pokoji.

Nástěnný regál je skvělým místem pro vystavení oblíbených fotografií rodiny nebo suvenýrů z dovolené. Dokonce je to skvělý doplněk i do studentského pokoje pro vystavení knih (a schovaných lahví!). To vše díky tomu, že policemi jsou smrkové dřevěné desky.

ASIR Nástěnná police VIOLACEAE Černá ořech na zdi

Budete se moci pyšnit se svými oblíbenými věcmi na plný výkon s tímto nástěnným regálem ASIR Nástěnná police VIOLACEAE černá ořech.

Své využití najde třeba i v kuchyni na vystavení hrnečků či kořenek.

Tento nástěnný regál najde své místo i v kuchyni, kde bude vypadat skvěle vystavujíc hrnečky nebo kořenky. Pokud si oblíbíte vaření a pečení, bude k dispozici rychle s každým nástřihnutím.

ASIR Nástěnná police VIOLACEAE Černá ořech s hrníčky

Je to lahodné spojení stylu a praktičnosti. Tyto police jsou vyrobeny s touto vizí: vynikající uložení po celou dobu s toužebným vzhledem.

ASIR Nástěnná police VIOLACEAE černá ořech je kus, který bude hýřit elegancí v jakémkoliv obývacím pokoji, v kuchyni či jakémkoliv jiném interiéru.

Specifikace produktu:

  • Materiál: smrkové dřevo, kovový rám
  • Rozměry police: 40 x 14 cm (3 kusy)
  • Celkové rozměry: 60 x 40 x 15 cm
  • Nosnost police: 1,3 kg
  • Celková nosnost: 4 kg

Vyrobena v České republice.

Objednej si svoji ASIR Nástěnnou polici VIOLACEAE černá ořech jet dnes!

Objednat ASIR Nástěnnou polici VIOLACEAE černá ořech